Ziemeļblāzma Zviedrijā

Zviedrija | Nav komentāru

Vai tev kādreiz ir sanācis vērot ziemeļblāzmu? Tieši rudens un ziema ir piemērotākais laiks, lai šo unikālo debesu parādību vērotu Zviedrijā diennakts tumšajā laikā, kad debesis nav mākoņainas. Tas noteikti ir neaizmirstams un atmiņā paliekošs skats.

Ziemeļblāzma, Zviedrijā saukta arī par “Aurora Borealis”, tiek uzskatīta par, vienu no, skaistākajām dabas parādībām. Krāsaināko ziemeļblāzmu laikā debesīs iespējams vērot dažādas krāsas un formas. Īpaši labi tās vērojamas Zviedrijas Ziemeļu daļā atrodoties tālāk no apdzīvotām vietām, kur debesīs neatspīd pilsētas gaisma. Tomēr diemžēl nav garantija, ka gaismu šovs būs vērojams tieši tajā dienā kad ieradīsies, bet reizēm to iespējams vērot pat vairākas reizes vakara gaitā.

 

Vai nav lielisks video? 🙂 Protams, arī pie mums Latvijā reizēm iespējams vērot šo brīnumaino parādību, tomēr pie mums tā ir salīdzinoši reta parādība. Tāpēc ja plāno tuvākajā laikā doties uz Zviedriju, atceries par šo debesu brīnumu! 😉

 

Vairāk informācijas atradīsi www.visitsweden.com

 

 

 

Madara Sproge

Mani sauc Madara. Strādāju Stena Line Latvija mazliet vairāk kā gadu. Šis darbs sniedz daudz pozitīvu emociju. Man ļoti patīk ceļot un iepazīt citu valstu kultūru. Vēlos dalīties ar jums savos iespaidos, par sev interesējošām tēmām un ceru, ka tie spēs aizraut arī Jūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.