Atpūta Ventspilī

Pārējā Eiropa | 2 Komentāri

Ventspils, pavisam noteikti, ir piemērota atpūtas vieta karstajās vasaras dienās. Krāšņu ziedu pulkstenis, ziedu kompozīcijas un strūklakas – tā ir tikai neliela daļa no tā, ko apskatīt Ventspilī. Atpūta būs piemērota un interesanta, gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešu kompānijām, kā arī visiem tiem, kas vienkārši grib mazliet izrauties no ikdienas rutīnas un baudīt nesteidzīgu atpūtu Baltijas jūras kastā.

Viens no ļoti iecienītiem apskates un atpūtas punktiem Ventspilī ir “Zilā karoga pludmale”. Šajā pludmalē “Zilais karogs” tiek pacelts katru gadu, jau kopš 1999. gada. Šogad peldsezonas pludmale jau ir atklāta 04.06.2016. Tā bija pirmā pludmale Baltijā, kura ieguva šo augsto tīras vides starptautisko novērtējumu. Pludmalē, apmeklētāju ērtībām,  ierīkotas pārģērbšanās kabīnes, sauļošanās soliņi, atrakcijas bērniem,  dažādas šūpoles, kā arī, aktīva dzīvesveida piekritējiem, vingrošanas kompleksi, basketbola un volejbola laukumi. Atpūtniekiem ar automašīnām būs ērti atstāt savu auto bezmaksas stāvlaukumā pie pašas pludmales ieejas.

Tur pat netālu no Zilā karoga pludmales atrodas “Pludmales akvaparks”. Šis parks uzņem apmeklētājus tikai vasaras sezonā, no jūnija līdz augusta beigām, jo  ūdens atrakciju parks ir bez jumta pārseguma. Akvaparkā būs interesanti gan tiem, kas vēlas izmēģināt ūdens atrakcijas, gan tiem, kas vēlas iegūt skaistu iedegumu un vienkārši labi pavadīt laiku svaigā gaisā. Kompleksā ir trīs dažādi baseini ar dažādām ūdens atrakcijām, aukstākā laikā iespējams sasildīties saunā vai kādā no burbuļvannām.

Daniēls ekstrēmists (zilajā trubā). #ventspils #pludmalesakvaparks

A post shared by Vineta Brūdere-Sedliņa (@vinetabruderesedlina) on

Vēstures cienītājiem noteikti vajadzētu apmeklēt “Livonijas ordeņa pili”, kurā ir izveidots muzejs. Šī ir Ventspils senākā būve, kura celta tālajā 13.gadsimta otrajā pusē. Interesanti būs apskatīt arī “Piejūras brīvdabas muzeju”, kur atrodamas dažādas laivas, plaša enkuru kolekcija, vējdzirnavas un pat zvejnieku sētas. Bērniem ierīkots rotaļu laukums, etnogrāfiskā stilā. Muzejā, kā viena no papildus izklaides iespējām, tiek piedāvāts brauciens pa šaursliežu dzelzceļu ar “Mazbānīti”.

Plašāku informāciju meklējiet www.visitventspils.com

Patīkamu atpūtu! 😉