Laimē dažādas balvas Santa Line Adventes kalendārā

Uz klāja | 1 komentārs

Sākot no pirmās decembra dienas, katru dienu līdz pat Ziemassvētkiem, katram no jums ir iespēja laimēt lieliskas balvas. Dāvanās būs dažādi smaržu komplekti, saldumi, rotaļlietas un citas jaukas balvas, lai katram no ģimenes locekļiem būtu kas noderīgs un tīkams! 😉

Spēlējot spēli “Gaming Line” sacenties ar saviem ģimenes locekļiem, draugiem vai tev nezināmiem cilvēkiem, lai saņemtu dienas balvu, bet pēdējā Adventes kalendāra dienā, esam sagatavojuši īpašu balvu – bezmaksas braucienu četrām personām uz Zviedriju!

Svētku aromāti viņai un viņam

Ja tev ir izdevies atrast savas mīļākās smaržas, tad noteikti ar tām vajadzētu iesmaržoties ne tikai īpašos gadījumos, bet arī ikdienā, lai katra diena būtu īpaša!

Arī mūsu kalendārā esam sagatavojuši populārākās smaržas no mūsu veikaliem:

  1. Paco Rabanne ‘One Million’;
  2. Daisy Marc Jacobs Shine Limited Edition;
  3. Giorgio Armani Code Profumo;
  4. Yves Saint Laurent Mon Paris.

blog2

Līdzekļi ādas kopšanai

Noņem blāvo ziemas izskatu un esi gatavs sagaidīts jauno gadu ar mirdzošu ādas toni! Adventes kalendārā būs iespēja laimēt “Clarins French Beauty Box’ dāvanu komplektu!

blog3

Gardumi

Spēlē, lai laimētu kādu no mīļākajiem gardumiem, jo tieši decembris ir piemērotākais laiks, lai ieritinātos siltā pledā ar karstas tējas krūzi rokās, bet kas gan tā par tējas dzeršanu bez kāda kāruma? Spēlē, lai laimētu kādu no gardumiem.

4

Pārsteigumi mazajiem

Esam padomājuši arī par pašiem mazākajiem, kuriem būs iespēja laimēt rotaļlietas no labi zināmās multenītes “Troļļi” vai, kādu no “Glubschis cuddly” mīkstajām rotaļlietām. Troļļi vairāk neslēpjas pazemē un kopā ar “Glubschis cuddly” mīkstajām rotaļlietām pārņem mūsu Adventes kalendāru!

5

Šīs un vēl daudz citas, lieliskas dāvanas gaida tevi Adventes kalendārā, bet lai pie tām tiktu atceries par spēli “Gaming Line” – spēlē pats un aicini citus!

Lejupielādē spēli “Gaming Line”:
IOS: https://itunes.apple.com/us/app/gaming-line/id1174941736?ls=1&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stenaline.gamingline

 Visur tiek teikts, ka Ziemassvētku laiks ir īpašs laiks – arī mēs tā domājam! Tas ir laiks, kad varam atpūsties no ikdienas steigas un darba, lai pavadītu to kopā ar saviem tuvākajiem. Kā liecina pētījumi, mēs esam priecīgāki tieši brīvdienās un kāpēc gan, lai mēs tādi nebūtu?! Izbaudīsim šo svētku laiku esot kopā ar saviem mīļajiem. 🙂 

Vēlam Jums priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!